Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Venkovní žaluzie

venkovní žaluzie_webVenkovní žaluzie jsou typ exteriérového stínění, který v sobě snoubí kvalitní zatemňovací schopnost společně se schopností tlumit zvuk, chránit okna předpovětrnostními vlivy a také více zabezpečovat váš majetek před nenechavci. Oproti venkovním roletám navíc přidávají možnost naklápět lamely, co sebou přináší zvýšenou variabilitu regulace průchodu světla společně s nemalou estetickou přidanou hodnotou.

Venkovní žaluzie jsou často používány k zastínění oken u moderních rodinných domů nebo u administrativních a komerčních budov.

Ovládání žaluzií může být buď mechanické (klikou) nebo elektrické (tlačítkem na zdi nebo dálkovým ovladačem). Navíc lze v případě elektrického ovládání napojit mechaniku venkovních žaluzií na ovládací automatiku:

Světelnou (podle intenzity okolního světla jsou lamely automaticky naklápěny)

Větrnou (v případě silného větru dojde k automatickému stažení žaluzií, tím se předejde jejich poškození

Časovou (časování zajišťuje otevírání/zavírání lamel žaluzií podle denní doby)

Tepelnou (s narůstající teplotou okolního vzduchu dochází k zatemnění a tím se zabrání pronikání tepla dovnitř budovy)

Abychom Vám mohli předložit co nejpřesnější cenovou nabídku, pokuste se, prosím, uvést co nejvíce informací. Čím více jich uvedete, tím přesněji můžeme nabídku připravit. Formulář pro Váš dotaz naleznete dole na této stránce.

Nejdůležitější parametry venkovních žaluzií

1) jakým způsobem budou žaluzie montovány

montáž DO OSTĚNÍ montáž DO NADPRAŽÍ
montáž NA ZEĎ
schéma montáž ostění schéma montáž nadpraží schéma montáž na zeď
instalace do ostění snižuje světlou výšku okna. Prostup ovládání žaluzie je veden přes rám okna instalace do nadpraží vyžaduje stavební připravenost ve formě speciálního okenního překladu, do kterého se žaluzie instaluje. Nesnižuje světlou výšku okna instalace na zeď nesnižuje světlou výšku okna. Je nutné počítat s prostupem ovládání přes fasádu
zaměření montáž do ostění zaměření montáž do nadpraží zaměření montáž na zeď
výšku žaluzie změřte jako vzdálenost od horního ostění po parapet
šířku žaluzie změřte jako vzdálenost bočních ostění. Pro kontrolu proveďte měření v horní idolní části. V případě rozdílných naměřených hodnot je nutné volit nejmenší naměřený rozměr

výšku žaluzie změřte jako vzdálenost od horní stěny vnitřního otvoru překladu po parapet
šířku žaluzie změřte jako vzdálenost bočních ostění. Pro kontrolu proveďte měření v horní idolní části. V případě rozdílných naměřených hodnot je nutné volit nejmenší naměřený rozměr

výšku žaluzie spočítejte jako výšku okenního otvoru plus požadovaný přesah na obou stranách. Stejně tak šířku. Doporučený minimální přesah +50mm na spodní a bočních stranách. U horní strany berte v úvahu výšku složených lamel cca 10% z výšky žaluzie.

Podle typu montáže můžete zjistit:

2) šířka venkovní žaluzie v milimetrech

3) výška venkovní žaluzie v milimetrech

4) typ ovládání

- manuální - klikou (nekonečným provázkem v případě žaluzie Ext 50)

- elektrické - vypínačem na zdi nebo na dálkové ovládání (možnost napojení na ovládací automatiku (světelnou, větrnou, časovou, tepelnou, viz výše)

5) typ lamely

C profil bez zpevněných boků C profil Z profil
c50 profil C profil z profil
ext 50 c 65 z 70
c 80 z 90

6) barva lamel

1007 1013 3004 5014
1007 1013 3004 5014
6005 7035 8014 9006
6005 7035 8014 9006
9007 9010 vsr240
9007 9010 vsr240

7) krycí plech

v případě montáže na ostění nebo na zeď doporučujeme opatřit žaluzii horním krycím plechem. Tento plech mechaniku žaluzie chrání a zároveň ji esteticky ukrývá

typy krycích plechů

plech typ1 plech typ2 plech typ3 plech typ4
typ 1 typ 2 typ3 typ4
plech bočinice
bočnice

 

Vybrali jste si? Kontaktujte nás, připravíme Vám cenovou nabídkuJak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací