Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Doprava a termíny

CENA

Cenu za zboží hradí kupující výhradně v momentu převzetí, tj. na dobírku. Cena za zboží je uvedena na faktuře.

Ceník je stanovem individuálně dle druhu zboží a jeho další specifikace, tj. barevného provedení a rozměrů. Cena uvedená v době zadávání objednávky je platná po celou dobu zpracování objednávky až do jejího vyřízení, tj. do okamžiku doručení zboží kupujícímu. V případě, že dojde ke změně ceny u již objednaného zboží, bude o tomto kupující včas informován prostřednictvím mailové zprávy nebo telefonicky. Prodávající si vyhrazuje právo měnit ceník v návaznosti na změnu cen materiálu.

DOPRAVA

Cena za dopravu zboží je rozdělena do tří kategorií:

a) hodnota objednávky s DPH je v rozmezí 0 - 2.000 Kč - cena dopravy je 200 Kč--nyní AKCE ZDARMA

b) při objednávce nad 2.000 Kč je doprava na místo určení v ČR ZDARMA

 

DOBA DODÁNÍ

Doba dodání zboží je standardně do 7-mi pracovních dnů od přijetí objednávky (v závislosti na vytíženosti výroby max. 14 dní). V případě žaluzií s dřevodokororovou úpravou, graficky dekorovanými lamelami, lamelami v barvě dle speciálních RAL, u plissé žaluzií,  je dodání cca 21 dnů. O odeslání zboží budete informováni emailem.Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací