Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Horizontální žaluzie ExpoWin. » Dveřní sítě » Zaměření - otevíraná dveřní síť


Zaměření - otevíraná dveřní síť

Zaměření dveřní otevírané sítě Standard a Lux

K měření použijeme svinovací metr

1)      Změříme světlost dveřního rámu na šířku, od jedné hrany rámu po protilehlou hranu rámu. Tím získáme šířku š (např. 700mm)

2)      Změříme světlost dveřního rámu na výšku, od horní hrany rámu po spodní hranu rámu. Tím získáme výšku v (např. 2050mm)

3)      Rám dveřní otevírací sítě je vyroben z hliníkového profilu o šířce 51mm nebo 53mm v případě varianty s kartáčovým těsněním. Pro správnou funkci sítě je vhodné zachovat přesah profilu, alespoň 15mm na každé straně, tedy k 15mm+15mm=30mm na šířku a 15mm+15mm=30mm na výšku. Výsledné rozměry pro objednání tedy budou:

Šířka = š+30mm (v našem případě tedy šířka = 700mm+30mm = 730mm)

Výška = v+30mm (v našem případě tedy výška = 2050mm+30mm = 2080mm)

Poznámka: přesah je možno volit větší, záleží však na celkové  šířce viditelného rámu, viz níže.

4)      Vyměřte výšku dělící příčky (neuvedete-li jinak, příčku umístíme do 1/3 výšky). Výška příčky se měří na její střed.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

A) Panty, kterými se dveřní síť montuje na rám, mají šířku 20mm, toto je potřeba si uvědomit a ujistit se, že šířka viditelného rámu dveří je alespoň 35mm (15mm pro přesah profilu sítě a 20mm pro panty).
Podobně je potřeba se ujistit na straně magnetů, které mají šířku 15mm, tedy viditelný rám by měl být ideálně 30mm (15mm pro přesah profilu sítě a 15mm magnety).
Šířka pantů a ani magnetů se nezapočítává do objednávkových rozměrů!

B) Pokud Vám to situace umožní, ponechejte si, z důvodu snadnější montáže, mezeru mezi plánovaným pantem a bočním ostěním. Doporučujeme 30mm

zamereni_dverni_otevirane_site umisteni dverni pricky

 

Zaměření dveřní sítě v rámu

U dveřní rámové sítě zadejte do objednávací tabulky šířku i výšku sítě včetně rámu:

Zaměření - dveřní síť v rámu


Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt!Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací