Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Horizontální žaluzie ExpoWin. » Plisse žaluzie » Montáž plissé žaluzií


Montáž plissé žaluzií

Montáž plissé žaluzie je velmi jednoduchá. Spočívá ve velmi jednoduchých krocích.  K samotné montáži budete potřebovat metr a šroubovák/akušroubovák s křížovým bitem.

1) V prvním kroku se instalují fixační patky na zasklívací lišty okna.  Vyměřte od skla a boční zasklívací lišty 1 cm a přišroubujte šroubovákem/akušroubovákem fixační patku (potřebný vrut je součástí balení). Fixační patky se instalují 4 a to po dvou na horní a dolní zasklívací lištu.

montaz patky - plisse zaluzie

2) Na fixační patky nasuňte vrchní kryt patky plissé žaluzie. Ujistěte se, že vodící šňůrky nejsou překroucené.

nasazeni krytky - plisse zaluzie patka - plisse zaluzie

3) Roztáhněte plissé žaluzii. V případě, že jsou vodící šňůrky příliš dlouhé nebo krátké, lze délku upravit jejich zkrácením nebo naopak uvolněním pomocí uzlíků.

uprava snurek - plisse zaluzie

4) Ověřte funkčnost plissé žaluzie.

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt!Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací