Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Horizontální žaluzie ExpoWin. » Dveřní sítě » Montáž - otevíraná dveřní síť


Montáž - otevíraná dveřní síť

1)      Montáž dveřní otevírací sítě zahajte instalací magnetek na příslušnou stranu sítě. V požadované výšce (například ve výšce pantů) si předvrtejte otvory pro šroubky, pomocí 3mm vrtáku. Následně namontujte magnetky

magnetka predvrtani magnetka uchyceni

2)      Síť přiložte ke dveřnímu rámu v požadované výšce. Pro snadnější montáž pomůže její podložení.  Ujistěte se, že je síť v rovině vůči dveřnímu rámu a také že z vnitřní strany sítě není nikde viditelný těsnící kartáček (v případě varianty sítě s těsnícím kartáčkem). Pokud je vše v pořádku, je možné začít s montáží pantů

3)      V případě varianty sítě s těsnícím kartáčkem podložte každý pant 3 podložkami (jsou součástí balení). V případě varianty bez kartáčku není použití podložek nutné.

4)      Pomocí přiložených vrutů postupně přivrtávejte jednotlivé panty sítě.

montáž pantu

5)      Síť je namontována na dveřním rámu. Nyní upevněte na rám, v odpovídající výšce, magnetické podložky.

magnetka podlozka

6)      Pro instalaci madla je nutné, v požadované výšce, provrtat rám sítě. Doporučujeme nejdříve si předvrtat díry vrtákem 3mm a následně vrtákem 4,5mm.  Pomocí šroubů madlo připevněte.

madlo navrtani madlo

7)      Zbývá pouze nastavit sílu samozavíracích pantů. Tlakem shora vysuňte vnitřní část pantu. Pomocí šroubováku otočte spodní hlavou pantu po směru hodinových ručiček (v pantů na pravé straně) nebo proti směru hodinových ručiček (v případě pantů na levé straně) a pant zacvakněte vysunutím nahoru. Čím více hlavou pantu otočíte, tím silnější bude samouzavírací mechanismus. Stejný postup aplikujte i na druhý samouzavírací pant.

Hotovo, dveřní otevíraná síť je namontovaná.

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt!Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací