Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Horizontální žaluzie ExpoWin. » Žaluzie ExpoWin® eshop


Žaluzie ExpoWin® eshop

Vážení zákazníci, vítáme Vás u nás,

děkujeme Vám za návštěvu našeho e-shopu zaměřeného na horizontální žaluzie a další okenní příslušenství a pevně věříme, že budete s naším zbožím plně spokojeni.

Nabízíme Vám horizontální žaluzie v libovolných délkách a šířkách dle Vašeho zaměření . Žaluzie jsou vyráběny ve standardních barevných provedeních dle RAL nebo jako žaluzie dřevodekorové. K výběru žaluzií podle Vašich představ využijte navigační menu v levé části nebo můžete začít níže, základním výběrem podle typu horního profilu:

Horizontální žaluzie ELEGANCE      Horizontální žaluzie STANDARD

(oblý horní profil)                             (rovný horní profil)

oblý horní profil žaluzie rovný horní profil žaluzie

 • žaluzie s oblým horním profilem
 • domykavé (celostínící provedení) žaluzie
 • vhodné pro všechny typy plastových oken a dveří
 • vhodné žaluzie pro plastové okna i eurookna
 • ovládání řetízkem
 • lamely: 40 odstínů
 • profil: 8 odstínů barev RAL, 14 dřevodekorů

V současné době se jedná o nejvyhledávanější a nejpoužívanější typ horizontálních žaluzií. Je volbou číslo 1 pro novostavby nebo rekonstrukce.

 • žaluzie s rovným horním profilem
 • domykavé (celostínící provedení) žaluzie
 • vhodné pro všechny typy plastových oken a dveří
 • vhodné žaluzie pro plastové okna i eurookna
 • ovládání řetízkem
 • lamely: 40 odstínů
 • profil: 8 odstínů barev RAL

Oblíbené provedení horizontálních žaluzií. Klasicky provedený rovný horní profil s plastovými krytkami, ovládání řetízkem.

vstup do eshopu

Hlavním posláním našeho webového obchodu je poskytovat Vám ty nejlepší žaluzie a další okenní příslušenství za co nejnižší cenu na trhu. Víme, že každý je specialistou svého oboru, a tak Vám, díky našim bohatým zkušenostem, pomáháme vyznat se v široké nabídce nejrůznějších typů stínící techniky tak, abychom Vám výběr a orientaci co nejvíce usnadnili a ušetřili tak Váš čas i peníze.

Horizontálním, ale i vertikální žaluziím se věnujeme již dlouhá léta, a tak Víme, a dokonce jsme si i v praxi ověřili, že všechny naše výrobky splňují velmi náročné požadavky na stavebně-fyzikální parametry a zejména splňují veškeré normy a jsou na té nejmodernější technologické úrovni.

Ve způsobu výběru žaluzií a veškeré stínící techniky jsme jedineční, založili jsme ho na zkušenostech našich montážníků, kteří za dobu našeho působení namontovali tisíce metrů žaluzií a zárověň na zpětné vazbě od našich dlouhodobých spokojených zákazníků.

K Vaší plné spokojenosti Vám nabízíme prověřené, vysoce kvalitní vnitřní i venkovní žaluzie, vyráběné výhradně z vysoce jakostních surovin. Naším cílem je neustále se zdokonalovat a poskytovat Vám co nejširší nabídku kvalitní stínící techniky, jež odpovídá aktuálnímu vývoji na trhu.

ExpoWin tým

Zaujala Vás naše nabídka?

 • neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 731 616 323 nebo na zlevněné lince 810 222 777
 • zašlete nám email na: info@nejlevnejsi-horizontalni-zaluzie.cz
 • máte jakýkoliv dotaz: volejte, pište, stavte se


Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací