Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Dveřní sítě

Vyberte si, prosím, typ dveřní sítě proti hmyzu

dverni_sit_otevíraná_web1 dverni_sit_rolovaci_web1

Otevíraná dveřní síť - síť proti hmyzu usazená na samozavíracích pantech, dovíraná pomocí magnetek. Snadné zaměření i montáž. Montáž na rám dveří.

Rolovací dveřní síť - varianta dveřní sítě, která má pouze minimální nároky na prostor za dveřmi. Oproti otevírané síti proti hmyzu téměř nezasahuje do prostoru balkonu, lodžie, terasy. Konstrukce této sítě umožňuje její montáž na rám dveří nebo do ostěníJak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací