Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Plisse žaluzie

Plissé žaluzie jsou moderním stínícím prvkem, jejichž základem je speciální skládaná - plissovaná textilie. Ovládání plissé žaluzií je plastovým táhlem.

Plissé žaluzie se vyznačují širokým výběrem barev a vzorů textilií, díky kterému dokážeme vyhovět všem Vašim představám o moderním textilním zastínění - plissé žaluzie ExpoWin® vypadají velmi efektně v každém interiéru!

V naší nabídce naleznete:

  • plissé žaluzie S PEVNÝM HORNÍM PROFILEM
  • plissé žaluzie SE DVĚMA TEXTILIEMI PROTI SOBĚ
  • plissé žaluzie BEZ FIXAČNÍHO PROFILU
  • plissé žaluzie S PEVNÝM HORNÍM PROFILEM A SPODNÍM UCHYCENÍM

vstup do eshopuJak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací