Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Sítě do oken

Vyberte si, prosím, typ sítě proti hmyzu.

okenní_sit_pevná_web okenní_sit_rolovaci_web

Pevná síť proti hmyzu - základní typ okenní sítě, vhodný do plastových, hliníkových a euro oken. Montáž se provádí zevnitř, není nutný přístup k oknu z vnější strany. Síť je upevněnana rámu okna pomocí otočných háčků. Lzeji kdykoli sesadit (například před příchodem zimy).

Rolovací síť proti hmyzu - funkční řešení ochrany před obtížným hmyzem pro případ, kdy je nutné zachovat přístup přes okno (zalévání květin, výhled pod okno, atd.) Samonavíjecí mechanismus zjednodušuje manipulaci se sítí. Díky montáži na rám okna nebo do ostění je tato síť vhodná téměř pro většinu typů oken.Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací