Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

ExpoWin ®

ExpoWin ® je úspěšná, dynamicky se rozvíjející firma, která klade spokojenost zákazníka vždy na první místo. Hlavním posláním našeho webového obchodu je poskytovat zákazníkovi co nejkvalitnější okenní příslušenství na míru za co nejnižší cenu na trhu.

Víme, že každý je specialistou svého oboru, a tak Vám, díky našim bohatým zkušenostem, pomáháme vyznat se v široké nabídce nejrůznějších typů horizontálních žaluzií tak, abychom Vám výběr a orientaci co nejvíce usnadnili a ušetřili tak Váš čas i peníze. Oboru stínící techniky se věnujeme již dlouhá léta, a tak Víme, a hlavně jsme si i v praxi ověřeli, že všechny naše výrobky splňují náročné kvalitativní parametry a normy a jsou na té nejmodernější technologické úrovni.

Jsme jedineční ve způsobu výběru stínící techniky, který jsme založili na zkušenostech našich montážníků, kteří za dobu našeho působení namontovali tisíce m2 žaluzií a zárověň na zpětné vazbě od našich dlouhodobých spokojených zákazníků. K Vaší plné spokojenosti Vám nabízíme prověřené, vysoce kvalitní horizontální žaluzie, plissé žaluzie, látkové rolety a sítě proti hmyzu vyráběné výhradně z originálních komponentů.

Naším cílem je neustále se zdokonalovat a poskytovat Vám moderní stínící techniku odpovídající aktuálnímu vývoji na trhu.

ExpoWin tým

EXPOWIN TÝM

Zaujala Vás naše nabídka?

  • neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: 731 616 323 nebo na zlevněné lince 810 222 777
  • zašlete nám e-mail na: info@nejlevnejsi-horizontalni-zaluzie.cz
  • máte jakýkoliv dotaz: volejte, pište, stavte se
Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací