Horizontální žaluzie ExpoWin. Horizontální žaluzie ExpoWin.

Držíme ceny horizontálních žaluzií a sítí proti hmyzu a děkujeme za spolupráci

9. 1. 2018

Vážení a milí zákazníci,

děkujeme Vám za přízeň v minulém roce. Jen díky Vám můžeme být lepšími, a to jak v kvalitě horizontálních žaluzií, sítí proti hmyzu, tak i v servise a poradenství. Zaznamenali jsme, že se v poslední době hodně zdražuje a tak jak je naším dobrým zvykem nabízíme Vám horizontální žaluzie a sítě proti hmyzu za ty nejlepší ceny a zatím bez zdražení. I když je možné, že se mu v průběhu roku nevyhneme, zatím ceny držíme :)

Jako jeden z největších eshopů s žaluziemi a sítěmi proti hmyzu v České republice Vám přinášíme i velkou nabídku všech dalších možných stínění - venkovních a vnitřních žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu a v novém roce 2018 ji plánujeme rozšířit o další krásné, kvalitní posuvné sítě proti hmyzu a rolety online pro Váš maximální výběr a spokojenost.

Těšíme se na spolupráci a přejeme Vám tu správnou volbu Vašich horizontálních žaluzií a sítí proti hmyzu

za tým firmy ExpoWin

Ing. Jiří Lešingr

Archiv novinek »Jak vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a související okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Lucie Rybáková

E-mail: Tel.:
Zpráva:

Dobrý den,

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován zejména na horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a další okenní příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu se na mě obraťte. Ráda Vám pomohu a zodpovím Vaše dotazy."

Ing. Lucie Buršová

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu, a to:

BEZ NUTNOSTI REGISTRACE

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

BALENÍ ZDARMA!

DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK

DOBA DODÁNÍ OD 3 DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ - DLE NAŠÍ VYTÍŽENOSTI

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací